
Little Pony Equestria Girls Minis Pinkie Pie Літл Поні Пінкі Пай. Дівчатки Еквестії: Пінкі Пай
1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP-PINKIE-PIE
My Little Pony Equestria Girls Minis Pinkie Pie Пінкі Пай Моя Маленька Поні Май Літл Поні Пінкі Пай
Мінілялька "Пінки Пай" із серії Equestria Girls Minis от бренда Hasbro потішить будь-яку юну шанувальницю відомого мультсеріалу "Дівчина Еквестії" і стане героїнею улюблених сюжетів. Ця мініатюрна лялечка детально копіює персонажа мультика та має чудовий вигляд завдяки якісному опрацюванню дизайну та колірному виготовленню. У ляльки Pinkie Pie рухомі кінцівки, її ручки згинаються в ліктях. Іграшка доповнена аксесуарами, які допоможуть дитині створити цікавий ігровий сюжет. 
Вік: від 5 років
Висота фігурки: 12 см.
Виробник: Hasbro

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
- Ціна: 1 050 ₴


