Excluzive

Little Pony Hasbro Еплджек, Мій маленький поні (Май літ поні) — Applejack, My little pony
970 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP-APPLE-JACK
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ігровий набір Hasbro My Little Pony Еплбек з аксесуарами це міні лялька із серії Equestria Girls Minis виробництва фірми Hasbro. Вона є улюбленицею серед дівчаток-поклонниць мультсеріалу Дівчата Еквжинії.

Лялька виготовлена максимально схоже на героїню мультика, всі деталі чітко пропрацьовані.
У ляльки Applejack рухливі кінцівкируки згинаються в ліктях.
У наборі з лялькою є аксесуари для цікавого сюжету гри: обробна дошка, ніж, продукти, напої.
Розмір лялечки: 12 см
Розмір упаковки: 19х19х7 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 130 мм |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Дитячі |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴

