
Іграшки Троллі Branch — Квітка/Trolls Branche/ Мінілялька Hasbro Trolls Branch Бранч Троллі
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: TROLLS-POPPY
Hasbro Trolls Branche Dream Work
Троллі — персонажі анімаційного фільму "Trolls". Вони дуже добрі та веселі, і завжди втомлюються знайти пригоди на свою голову. Головна героїня, Розочка, збольмошна та невгамовна, об'єднує зусилля з найзагрюмованішим на світлі тролем на ім'я Кольорин , щоб врятувати друзів із лап злих бергенів.

Кольорин не такий, як інші тролі. Він не найбільший шанувальник звичайної діяльності троля, що містить спів, танці та обійми. Крім того, він занадто обережно ставиться до всього, й інші його погано розуміють.
Але коли в Троль-Віллідж виникають проблеми, Квіткін — єдиний, хто до них готовий. Коли він об'єднує зусилля зі своєю полярною протилежністю, Розочкою, він розуміє, що насправді означає бути тролем.
Розмір 10 см
Виробник Hasbro
Подарункове паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Персонажі | Trolls |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Ширина упаковки | 110 мм |
- Ціна: 250 ₴

