
Фігурки з мультфільму Свинка Пеппа Pepa Pig. Набір героїв Свинка Пеппа Pepa Pig10 фігурок
280 ₴
- Немає в наявності
- Код: PEPA-PP605-10
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фігурки з мультфільму Свинка Пеппа Pepa Pig. Набір героїв Свинка Пеппа Pepa Pig10 фігурок
Ігровий набір Свинка Пеппа та її друзі — чудовий подарунок для шанувальників популярного мультфільму про свинку Пеппу. Цей набір буде цікавий для Вашої малечі та її подружок. У наборі 10 фігурок із рухомими ручками та ніжками. Якісні фігурки тішитимуть дитину своєю схожістю з героями мультфільму та дадуть змогу втілювати різні сюжети в реальність. Тулуще фігурки виготовлене з якісного пластику, а голова з м'якої гуми.
Висота фігурки: 5-6 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

