
Лялька Барбі Dreamtopia Кольорова гра Русалка (GTF89). Барбі Дримтопія русалка Mattel УЦЕНКА коробка
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: GTF89
Уцінка трохи м'ята коробка!
Лялька барбі русалка Кольорова гра серії Дримтопия Barbie dreamtopia
Русалка Barbie Dreamtopia — компанія для гри у воді: ця лялечка змінює колір залежно від температури води!
- Опусти її в холодну воду, намочи волосся - і побачиш, як її хвіст забарвиться в яскраві кольори, а волоссю з'являться райдужні пасма
- Опусти Русалоньку в прохолодну воду — і волосся набуде теплого рожевого відтінку, а смуги на хвості стануть ніжно-пасильними
Яскравий образ Барбі Дрімтопія органічно доповнюють райдужний русальний хвіст і топ, викладений перлинами. Голову вінчає королівська тіара.
Довге розкішне волосся пофарбоване в райдужні неонові пасма, які у воді змінюють колір на ніжно-пасільний. Волосся можна розчісувати й оформляти в зачіску.
Руки та русальний хвіст ляльки рухомі
![]() |
![]() |
|
У Барбі Русалки — виразні очі, довге вії та розкішне волосся, яке змінює колір залежно від температури води |
У Русалочки два образи: яскравий неоновий і ніжно-пастельний. Руки та русальний хвіст рухливі. Топ прикрашений перлинами. |
![]() |
![]() |
| У холодній воді волосся і русальний хвіст лялечки забарвлюються в яскраві райдужні кольори | У теплій воді у волоссі з'являються ніжні пасма, а хвіст набуває пастельні відтінки |
В ігровому наборі:
- Лялька Barbie Dreamtopia Rainbow Magic Mermaid Blond
Висота ляльки: 29 см
Рекомендований вік: 3+ років
Виробник Mattel, оригінал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 29 см |
| Матеріал | Вініл |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Персонажі | Barbie |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 260 мм |
- Ціна: 1 100 ₴













