
Машинка Тачки 3 Disney Pixar Cars Trainer Cruz Ramirez Тренер Крус Рамірес (GXG61/DVY29)
470 ₴
- Немає в наявності
- Код: CARS-Cruz-DVY29
Машина за мотивами мультфільму Тачки / Машина Крус Рамірес Круз Рамірез Діноко Cars Тачки Cruz Ramirez Cars
Круз Рамірез Cruz Ramirez машинка жовтого кольору з мультфільму Disney Cars 3 Тачки 3.
Круз Рамірез – персонаж дитячого мультфільму «Тачки», вона з'являється в третій частині як тренер Блискавки МакКвіна і є машиною марки Ferrari F12berlinetta.
Дізнавшись про її таланти, МакКуїн іде у відставку від свого спонсора Rust-eze, а Рамірез займає його місце. Її гоночний номер — «51», натхненний покійним Доком Хадсоном.
Круз Рамірез – молодий, латиноамериканський гоночний тренер та інструктор, яка працює в Гоночному Спорткомплексі Ржавейка. Велика прихильниця Блискавки МакКуїна; Рамірез охоче допомагає ветерану-гонщику, коли він звертається до неї по допомогу після аварії під час гонки за Кубок Поршня. Після перемоги у Флориді 500, Круз приймає пропозицію спонсорів Діноко, стати гонщиком Діноко.
Матеріал: метал
Паковання: блістер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 470 ₴


