
Вентилятор Silver Crest Білий. Колонний вентилятор Silver Crest STV 50 F1 White (Німеччина)
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: STV 50 F1
Колонний вентилятор SilverCrest STV 50 G1 White (76 см, 50 Вт, Німеччина) / Вентилятор колонный с таймером Silver Crest
Вентилятор SilverCrest STV 50 G1 саме такий: ефективний, тихий і непомітний.
Три рівні потужності вентилятори дають змогу регулювати швидкість охолодження повітря.
Ви можете активувати коливання, щоб повітря в приміщенні охолоджувалося рівномірніше.
Також можна направити холодний потік у будь-якому напрямку точково, виключаючи коливальний режим.
Тонкий дизайн є великою перевагою цього вентилятора.
Завдяки цьому він легко регулюється, займає мало місця й легко його переміщати.
Висота 78 см гарантує ефективну роботу.
Вентилятор с 3 скоростями обдува.
За бажання можна використовувати таймер із діапазоном 120 хвилин для автоматичного вмикання або вимкнення пристрою.
Естетично виготовлений, стійкий із захисною решіткою, має гарний вигляд у будь-якому приміщенні та безпечний.
Чітке розташування елементів керування.
Стійка стійка завдяки широкій ніжці.

- З 3 швидкостями вентилятора й опціональною функцією осциляції на 90°
- Регульований 120-хвилинний таймер з автоматичним вимкненням.
- Широка база для стійкості
- Практична втоплена ручка для зручного транспортування
- Споживана потужність: 50 Вт
- Висота (включно з основою): 76 см.
- Довжина кабелю: 180 см
- 3 роки гарантії

SILVERCREST STV 45 D5 колонний вентилятор із 3 рівнями регулювання вентилятора, поворот на 90 градусів
Стабільна стійка на широкій ніжці
Практична ручка для перенесення
Потужність: приблизно 45 Вт, 220-240 В~, 50/60 Гц
матеріал: ABS
Основа: діаметр приблизно 24 см
Висота приблизно 76 см (включно з ніжкою)
Довжина кабелю: приблизно 180 см.
вага: приблизно 2,466 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 000 ₴








