Топ

Тачки 3: Капрал Джош Хладагент (Disney Pixar Cars Corporal Josh Coolant) від Mattel есклюзивна модель
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXV90
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тачки 3 — Капрал Джош Кулант (Cars 3-Corporal Josh Coolant)
Джош Холодоагент (англ. Josh Coolant) — 845 британської армії. У Тачки 2, Фло сказала Блискавки Макквіне перед третім етапом Світового Гран-Прі, що голосом зікликає його армію, щоб допомогти знайти Метра. Пізніше він,гладор і вся його британська армія допомогли зловити злодіїв.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Канада |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




