Тачки 3: Роско (Disney Pixar Cars Deluxe Roscoe) от Mattel
«Правило номер один: ворота закриваються, ви берете участь у перегонах! Правило номер два: перемагає остання машина, що вижив! І правило номер три: жодних лайок! Це сімейний вечір!» — Роско , Тачки 3
«Правило номер один: ворота закриваються, ви берете участь у перегонах! Правило номер два: перемагає остання машина, що вижив! І правило номер три: жодних лайок! Це сімейний вечір!» — Роско , Тачки 3
Розкі — дивіться на перегоновий траси Thunder Hollow Speedway. Він заводиться, коли зустрічає новачків, які вважають, що вони досить сміливі, щоб брати участь у вечірі «Безумної вісімки», і весело спостерігає, як вони намагаються вижити на трасі. Попри це, Роско є прихильником перегонів. Правила: не залишати трасу після початку перегони; перемагає остання машина, що виживала,; і не картати під час сімейного вечора. Але відхилення до повороту вітається ».

- Disney/Pixar Тачки 3 Deluxe: Роско DXV98 (Cars 3 Deluxe Roscoe)
- Автентичний стиль, великі деталі та колеса, що котяться.
- Масштаб приблизно 1:55.
- Литі металеві
- Негабаритний автомобіль Roscoe має довжину приблизно 8 см (3 дюйми).
Рекомендується для дітей від 3 років+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Канада |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




