Новинка

Мак «Тачки Disney/Pixar Deluxe». Автовоз Маквина. Cars Mack Mattel
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXV90
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажівка Cars Мак Cars Mack Мак «Тачки Disney/Pixar Deluxe»
Машинки з мультфільму "Тачки" Мак не просто потішить Вашу дитину, а приведе її в повне захоплення!!
Розмір машинки:10см*4 см *6см
Нові машинки
Матеріал машинок: метал + ABC пластик

Машинка в прозоромі ABC блістер- упаковці.
Відсилання щодня.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машина-транспортер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

