
Дитячі сенсорні кульки з текстурою, м'які масажні м'ячики для зняття стресу та розвитку моторики рук
530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0056
Набір із 9 сенсорних м'ячів ідеально підходить для гри, метання, катання, вправ і масажу. М'ячі приємних для очей кольорів мають різні виступи, завдяки яким вони стимулюють дотики, ідеально підходять для гри та масажу дитини. Це чудовий спосіб розвинути дотик і стимулювати сенсорні рецептори дитини.
Гра з різнобарвними м'ячиками допоможе розвинути координацію рук і потренувати спритність, також кульки можна використовувати для масажу стоп, завдяки чому дитина буде виконувати вправи для профілактики плоскостопості. Катання м'яча розслабляє м'язи, що знімає напруження та надає, крім іншого, сприятливий ефект. для засинання.
Кулі виготовлені із силікону, який легко утримувати в чистоті.
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 6 міс |
| Інклюзивні іграшки | Так |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набори для навчання |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
- Ціна: 530 ₴








