Новинка

Машинки Тачки Cars Mater (Pixar Disney): Метр дрифтер. Cars Mater Тачки Сирник
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARS-2MIX
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка Метр дрифтер Тачки піксар Cars Pixar іграшка машина з Тачок іграшкова тачка Mater Метр буксирник Disney Pixar Тачки
Машинки з мультфільму "Тачки" не просто порадує Вашу дитину, а приведе її в повне захоплення!!!
Розміри машинок:
Метр-ваякуатор: 9х4 см
Прозора поліетиленова упаковка.

Відсилання щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Евакуатор |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cars | іграшки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

