Тачки: Генрі Вапорлок (Cars: Rust-Eze Racing Andy Vaporlock)

Тачки: Генрі Вапорлок Cars Andy Vaporlock Mattel Disney Cars
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Канада |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




