Новинка

Машинка Тачки Disney Pixar Cars Mater Метр
Машинки Тачки Cars Mater ( Pixar Disney): Мэтр японія. Cars Mater Тачки Сирник

Метр лита машинка із серії Тачки 3.
Машинка від Disney з преміумсерії, а це означає, що це точна копія героя з мультфільму.
Якісне виконання деталей.
Розмір: масштаб 1:55.
Матеріал: метал (кузов), пластик (зеркала, днище, буксир коліс, )
Без фірмового паковання з набору.
Унікальний подарунок для шанувальників мультфільму Тачки 3.
Виробник: Disney Pixar Cars

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Евакуатор |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

