Топ

Машинка-перевертень всюдихід джип трюкова
Інерціонна машинка "Truck" - це захоплююча дитяча іграшка з механізмом інерції, яка забезпечує швидкий та захоплюючий рух. Завдяки своєму яскравому дизайну та реалістичним деталям, вона привертає увагу дітей будь-якого віку. Запустіть "Truck" і насолоджуйтесь захоплюючими перегонами та пригодами, які вона пропонує!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Всюдихід |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

