Новинка

Літачки: Шкіпер(Planes: Skipper). Літак "Шкіпер Райлі" з мультфільму "Літачки
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: PLANES_SKIPPER7
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літачки: Шкіпер (Planes: Skipper 7). Літак "Шкіпер Райлі" з мультфільму "Літачки
Шкіпер Райлі (також відомий як Пила 7) — дейтерагоніст анімаційного художнього фільму DisneyToon Studios 2013 року «Літаки» та другорядний персонаж у його продовженні 2014 року «Літаки: Вогонь і порятунок». Це старий темно-синій винищувач ВМС США, на якому знаходиться його льотна школа.

іграшка Літак з мультфільму "Летачки" Шкіппер подарує вашому малюкові захоплюючі пригоди з іграшкою літак. Збирайте колекцію літаків летачек і фантазуйте під час гри разом з вашим малюком.

Літаки: Шкіпер (Planes: Skipper) Скіпер- це іграшка, випущена за новим мультфільмом зі світу Тачок. Іграшка виконана дуже якісно, виготовлена фірмою Mattel.
Матеріал: пластик, метал.
Розмах крила: 12 см.
Приємний на дотик. Сприяє розвитку дрібної моторики у малюків, а також є відмінним предметом для розвиток фантазії і мислення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Персонажі | Planes |
| Стан | Новий |
| Тип | Літак |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









