Тачки: Філмор швидка допомога (Cars Fillmore ambulance)

Филмор — продавець палива в містечку Радіатор-Спрінгс, що є товаришемрім Роберта. Філмор дебютував у Тачки, і відтоді часто з'являвся у франшизі Тачок
Іграшка виготовлена дуже якісно та реалістично. Колір як на фото.
Розмір моделі:
Довжина: 7см; Ширина: 3 см; Висота: 3,6 см
Машинки нові литі металеві.
Филмор з Радіатор Спрингз

Машинки якісно виготовлені з металу. Гарна, яскрава колірна гама потішить будь-якого шанувальника "авто".
Вік від 3 років.
Ціна вказана за 1 шт.
Матеріал машинок: Метал (сплав)
Метод виготовлення: Лиття під тиском
Машинки без заводської (картонної/пластичної) упаковки. Прозора блістер-паковання
СТВОРИ СВОЮ КОМАНДУ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Автобус |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 350 ₴






