
Тачки: Швидка допомога вертоліт (Cars: TOON DELUXE Rescue Squad Chopper)
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARS-RSC
Швидка допомога вертоліт (Cars: TOON DELUXE Rescue Squad Chopper). Іграшка виготовлена дуже якісно відомою фірмою MATTEL.

Розмір моделі — 13 см
Іграшка виготовлена дуже якісно та реалістично. Колір як на фото.
Розмір моделі:
Довжина: 9 см; Ширина: 4 см; Висота: 2,5 см
Машинки нові литі металеві.

Фін Макміс -машинка якісно виготовлена з металу. Гарна, яскрава колірна гама потішить будь-якого шанувальника "авто".
Вік від 3 років.
Ціна вказана за 1 шт.
Матеріал машинок: Метал (сплав)
Метод виготовлення: Лиття під тиском
Тачка постачається БЕЗ ФІРМЕННОЇ ПАКОВКИ (з набору)
Прозора блістрера упаковка. На машинках є маркування.
Відсилання щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертоліт |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 435 ₴

