МЕГА ХІТ

Тачки 3: Чейз Рейслот (Disney Pixar Cars 3 Diecast Vehicle Chase Racelott #24)

Чарльз Глянцелотт (англ. Chase Racelott) — гоночний автомобіль Кубка Порша нового покоління, учасник команди Vitoline. Його гоночний номер — 24, і він є гоночним автомобілем моделі SA-5 2017 року.

Disney Pixar Cars 3 Diecast Vehicle Chase Racelott - це тачка Чейза Рейслотта за 3-м мультфільмом Тачки від Дісней і Піксар. Машинка виготовлена дуже якісно відомої фірми MATTEL.
Розмір моделі: 8 см
Матеріал: метал.
Машинки без фырмової упаковки. Прозора поліетиленова упаковка. На машинках є маркування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴

