
Машинка Тачки Блискавка Макквін Космічний. Маквин Cars Space Creature Lightning McQueen
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: HHV86
Cars Тачки Металева машинка Блискавка Макквін із мультика Тачки піксар мф Cars Pixar іграшка машина з Тачок іграшкова тачка
Cars Lightning McQueen (FCM05)

Швидкість......Я швидкість!
Улюблена машинка з мультфільму "Тачки 3" — Блискавка Маккоїн. Вона точно стане улюбленою іграшкою кожної дитини.
Виконана з високоякісного металу, який не шкодить дитині, з високим ступенем деталізації.
Яскраві кольори, фірмовий стиль і дизайн завжди покращуватимуть настрій, а ігри з машинкою сприяють розвитку фантазії та дрібної моторики.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Розмір 8 см * 4 см
машинка з фірмового металевого сплаву;
кути згладжені;
точне промальовування дрібних деталей;
фірмові наклейки на бампері та інших частинах автомобіля;
обертові колеса
Рекомендований вік: з 3 років.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете багато інших героїв.
Машинки у фірмовому заводському пакованні.
Паковання: (блістер).
На машинках є маркування.
Відсилання щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney Cars |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 800 ₴


