іграшка-автомобіль Disney Pixar's Cars — WHEELDELL LEE

Вілдел Лі — вантажівка, яка в 1950-х роках працював оператором Racing Sports Network. На його сторонах розміщений логотип WRSN-TV.
В Тачках 3 Вілделла можна побачити в спогадах, що знімають перегони на Автотреку Томасвілля, у якій брав участь Док Хадсон.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


