Машинка "Тачки 3" Ферігейм "Таксі" / Faregame
Фарегейм (Faregame) - старий автомобіль-таксі, який любить змагатися в дербі Шалена Вісімка на Автотреку Яру Грома. У нього жовта та чорна фарба, як у таксі, а його гоночний номер – 42, як у Кела Реверса. Раніше працював таксистом і жив у таксопарку. Не вмів розслаблятись.

Фарегейм став одним із суперників Честера Фільтропродуллі та Круз. Він стикається з Арві Автодомом, але не вибуває, перед тим запитує Блискавку, чи той заплатив за проїзд, проте був збитий Доктором Скрежетом. Перед кінцем гонки його штовхнув Тако, і він залетів до кузова Доктора Скрежета, який штовхнув таксі раніше, внаслідок чого вибуває, бо не може виїхати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Блістер |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 800 ₴




