Новинка

Рюкзак Сонік Sonic, шкільний набір для хлопчиків: рюкзак для школ, сумка через плече
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Roblox-BAG-3-Space
+380 (66) 153-02-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект 3в1: рюкзак + сумка + пенал для хлопчика або дівчинки в школу.
Рюкзак оснащений містким основним відділенням із внутрішньою кишенею. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Дана модель має:
- водонепроникну міцну тканину Оксфорд;
- дихаючу пружинячу спинку, що не буде травмувати хребет дитини;
- м'які потовщені лямки, які регулюються, не будуть врізатися в плечі.
РОЗМІРИ
Рюкзак: ширина - 29 см, висота - 42 см, глибина - 16 см.
Сумка: ширина - 19 см, висота - 23 см, глибина - 6 см.
Пенал: ширина - 24 см, висота - 11 см, глибина - 7 см.


Набір шкільний Сонік Sonic/Рюкзак Сонік Sonic/сумка для взуття Сонік Sonic/ пенал Сонік Sonic/бананка Сонік Sonic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sonic |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Персонажі | Сонік |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









