Дитячий флісовий плед Minecraft 100 х 150 см
Придбайте цей затишний флісовий плед у стилі Minecraft, який підійде для щоденного використання. М'який фліс чудово зігріває і слугує дійсно будь-де, тож ви насолоджуватиметеся максимальним комфортом. Плед підійде для перегляду телевізора, відпочинку на терасі, подорожей і навіть для літнього пікніка. Він стане незамінним доповненням будь-якого будинку. Флісовий плед також дуже простий у догляді, він не мнеться і дуже швидко сохне.

Параметри та специфікація
| Казковий мотив: | Minecraft |
| Колір: | зелена |
| Матеріал : | 100% поліестер |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розміри: | 100 x 150 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidl |
| Матеріал | Плюш |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 150 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір | Полуторний |
| Машинне прання | Да |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип за складом | Змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴





