Тачки — байки метра — Meтр-каскадер
Метр-каскадер (Cannonball Mater) із серіалу Байки Метра (Тачки). Дуже красива та якісна колекційна іграшка. Матеріал — метал, якісний пластик. Іграшка нова, у коробці, як на фото.

Розмір моделі 8 см * 4 см * 4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 45 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



