Автомобіль машинка Тачки Cars Метр Mattel Disney Pixar

Метр (англ. Tow Mater) — один з головних героїв, кращий друг Блискавки Макквіна і власник звалища Радіатор-Спрінгс.
- Виробник: Mattel
- Матеріал: метал
- Для дітей від 3 років
Іграшка обов'язково сподобається вашому малюку креативним дизайном і яскравими графіті.
Збери всіх героїв мультфільму і влаштуй захоплюючі екстремальні змагання між гонщиками.
Особливості
Металева модель, розмір: 8.5 див.
Виробник: Mattel Disney Pixar Cars
Масштаб: 1:55
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



