Дитячі боді Lupilu набір (2шт.) 6-12 міс

Чудова якість. З чистої бавовни — м'який, приємний трикотаж, тягнеться. З практичними кнопочками для зручності одягання. З рюшечками на плічках
Склад: 100% бавовна
Розмір: 6-12 міс (на зріст 74-80 см, підходить до 84 см). від 6-12 місяців підійде
ЗАМІРИ (можливо +/- 1 см): довжина від плечового шва до промежини 44 см.
Бренд Lupilu® повномірний, за оцінками покупців, не маломірить.
Зростання та вік, зазначені на етикетці, збігаються з реальними розмірами дитини.
Популярний німецький бренд одягу для дітей, який використовує тільки високоякісні та надійні матеріали, комфортні під час носіння, надійні та прості в догляді. Якість одягу чудово підходить для ніжної шкіри малюків. Одяг розроблений так, щоб малюки почувалися комфортно, красиво й безпечно! Одяг пройшов сертифікацію "ЕКОТЕКС-100" — вимоги до визначених характеристик безпеки матеріалу: нореми вмісту певних хімічних речовин (ТВВ, апрети), заборонений на використання визначених речовин (красителі, апрети), стійкість забарвлення в певних умовах, рН водної витяжки та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lupilu |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид виробу | Боді з довгим рукавом |
| Стать | Унісекс |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 74-80 |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | бавовна |
| Застібка | Кнопки, Центральна |
| Довжина виробу по спинці | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стан | Новий |
| Зріст | 74 см |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Сезон | Всесезонний |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 300 ₴






