Поні My Little Pony Friendship Is Magic Tempest Фігурка поні Буря від Hasbro

Темпест темно-фіолетового кольору з вишневою гривою і хвостом, носить броню з символікою короля Бурь, як і Граббер і сам Король Бурь. У неї більш витягнуті, модельні пропорції, ніж у більшості поні, ближче до селестії та Флер де Ліз; грива сокириться ірокезом, а хвіст з'ємний.
Найпомітніша риса зовнішності Темпест — обломаний ріг. В анімації до неї лише кілька разів зав'язувалися єдинороги з пошкодженим рогом.
My Little Pony Tempest Міні Фігурка поні Темпест Шадоу
Висота: 6 см.
Особливості продукту:
— створена за мотивами знаменитих анімаційних фільмів.
Рекомендується для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 6 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 30 г |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лялька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


