
My Little Pony Pinkie Pie Літл Поні Пінкі Пай. Май Літл Поні Пінкі Пай
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-PINKIE-PIE
My Little Pony Minis Pinkie Pie | Пінкі Пай | Моя Маленька Поні Май Літл Поні Пінкі Пай
Мінілялька "Пінки Пай" із серії Equestria Girls Minis от бренда Hasbro потішить будь-яку юну шанувальницю відомого мультсеріалу My Little Pony і стане героїнею улюблених сюжетів. Ця мініатюрна лялечка детально копіює персонажа мультика та має чудовий вигляд завдяки якісному опрацюванню дизайну та колірному виготовленню. Іграшка Pinkie Pie доповнена аксесуарами, які допоможуть дитині створити цікавий ігровий сюжет.
Вік: від 3 років
Висота фігурки: 6см.
Виробник: Hasbro

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
- Ціна: 199 ₴

