
Тачки Cars машинки металеві Блискавка Маквін 7,5 см. Купити Машинки Тачки Макуїн Cars Іграшки
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARS2-MAQ
Іграшкова машинка на радіоуправлінні Lightning McQueen — Тачки, Disney Pixar
Купити синю іграшкову машинку Блискавка МакКвін (Lightning McQueen) з мультфільму «Тачки ». Оригінальна модель з написом Rust-eze — ідеальний подарунок для дітей та колекціонерів!
Іграшкова машинка Lightning McQueen — це улюблений герой мультфільму «Тачки 3» у дизайні з написом Rust-eze. Ідеально підходить для дітей віком від 3 років і для колекціонерів. Якісне виконання, яскраві кольори, міцний корпус та деталізація роблять її бажаним подарунком на день народження чи будь-яке свято. Додайте у свою колекцію справжню легенду перегонів — Блискавку МакКвіна!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 65 г |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Матеріал | Метал |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тачки | іграшки |
- Ціна: 699 ₴







