
Машинка Тачки Cars GRC Lightning McQueen Flash Mcqueen
800 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXV29
Cars Тачки Металева машинка Блискавка Макквін із мультика Тачки піксар мф Cars Pixar іграшка машина з Тачок іграшкова тачка
Cars Lightning McQueen (FCM05)

Улюблена машинка з мультфільму "Тачки 3" — Блискавка Маккоїн. Вона точно стане улюбленою іграшкою кожної дитини.
Виконана з високоякісного металу, який не шкодить дитині, з високим ступенем деталізації.
Яскраві кольори, фірмовий стиль і дизайн завжди покращуватимуть настрій, а ігри з машинкою сприяють розвитку фантазії та дрібної моторики.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Розмір 7,5 см * 4см
машинка з фірмового металевого сплаву;
Машинки у заводській упаковці (блістер)
На машинках є маркування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney Cars |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 21 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
- Ціна: 720 ₴

