Cars Тачки Металева машинка CLUTCH AID No121 з мультика Тачки піксар мф Cars Pixar іграшка машина з Тачок іграшкова тачка
Cars CLUTCH AID №121
Машинка від Disney з преміумсерії, а це означає, що це точна копія героя з мультфільму.
Якісне виконання деталей.
Захопливі нові автомобілі Disney Pixar Cars у масштабі 1:55 для екстремальних перегонових розваг.
Позашляхові акценти містять великі колеса, кузова, бруд, і справжні підвіски!
Інноваційні всюдиходи надихають на нові захопливі історії.
Розмір: масштаб 1:55.
Матеріал: пластик.
Унікальний подарунок для шанувальників мультфільму Тачки 3.
Виробник: Mattel Disney Pixar Cars

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



