Рюкзак для дівчинки в школу.
Рюкзак оснащений містким основним відділенням із внутрішньою кишенею. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Дана модель має:
- водонепроникну міцну тканину Оксфорд;
- дихаючу пружинячу спинку, що не буде травмувати хребет дитини;
- м'які потовщені лямки, які регулюються, не будуть врізатися в плечі.
РОЗМІРИ
Рюкзак: ширина - 30 см, висота - 42 см, глибина - 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Габбі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




