Рюкзак для дівчинки в школу Gabbys Dollhouse
Рюкзак оснащений містким основним відділенням із внутрішньою кишенею. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки.
Дана модель має:
- водонепроникну міцну тканину Оксфорд;
- дихаючу пружинячу спинку, що не буде травмувати хребет дитини;
- м'які потовщені лямки, які регулюються, не будуть врізатися в плечі.
РОЗМІРИ
Рюкзак: ширина - 25 см, висота - 33 см, глибина - 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 10 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Габбі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



