
Тачки 2: Грем (Disney Pixar Cars Grem) Гремлін Тачки Оригінал
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: CARS GREM
Грэм (Disney Pixar Cars Grem)
6.7 см
Оранжевий автомобіль марки АМС Грімлін.
Багато років тому його зняли з виробництва через непривабливий дизайн, позначивши руїною.
Грем затаїв образу на все біле світло, яка і прілка його в жорсткий світ міжнародного шпигунажу. Грем і його підковдра Ейсер стали поплічниками підступного лиходія Професора Цундаппа.
Черговим із завданням став саботаж перегонів Світового Гран-Па. Помилу Грем і Ейсер приймають Метра за американського агента, який виконує секретну місію.
Гангстери сідають на хвіст Меттру, щоб не дати йому розкрити їхній план.
Характеристики:
машинка з фірмового металевого сплаву;
- з елементами пластику матового темного кольору;
- кути згладжені;
- точне промальовування дрібних деталей;
- фірмові наклейки на бампері та інших частинах автомобіля;
- обертові колеса.
Рекомендований вік: з 3 років.
Ціна за 1 шт. Машинки без заводської (картонної / пластикової) упаковки. Прозора поліетилен упаковка. На машинках є маркування.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете багато інших героїв.
Розвиває фантазію та дрібну моторику
|
Емоційна уява, Увібрація простору, Уміння грати
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 75 г |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
- Ціна: 1 250 ₴





