My Little Pony Equestria Girls Pinkie Pie кукла Пінкі Пай від Hasbro
Світ маленьких поні змінився! Чарівне дзеркало поєднує світ My Little Pony з Canterlot High. У Canterlot High крихітки-поні стали дівчатками, але їх характер зовсім не змінився! Це веселі, стильні та модні подружки! Зовнішній вигляд ляльки повторює образ поні перед перевтіленням. У комплект набору входить: лялька-поні, аксесуар для волосся, стильний гребінець, особиста картка поні з ім'ям і "фото", лист з наклейками, буклет, присвячений колекції ляльок Equestria Girls.
Pinkie Pie кукла Пінкі Пай
Висота: 18см
Особливості продукту:
— створена за мотивами знаменитих анімаційних фільмів.
Рекомендується для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hasbro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 180 см |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 999 ₴


